#1 2011-07-18 18:14:20

 Togepi

Admin

7145332
Zarejestrowany: 2011-07-18
Posty: 16
Punktów :   

CZYTAĆ!!!

To jest regulamin,  z którym zapoznać się musi każdy. Po przeczytaniu podpisujemy się na dole "zgadzam/ nie zgadzam się" (osoby na nie uzasadniają to). Nie będzie to zbór kierujący naszym tętniącym życiem forumowym, jednak będzie mówił co, gdzie, jak i kiedy.


1. Każdego obowiązuje kultura : czyli zero jakiś obelg, poniżania i znęcania się nad innymi. Jeśli chodzi o wulgaryzmy to można je stosować, ale tak by nie robiły za przecinki.

2. Każdy ma prawo znaleźć tu dla siebie kąt w danej grupie.

3. Grupy zostają przydzielane ze względu na Pokemona jakiego sobie wybraliśmy i nie pisać o przeniesienie. Admin bądź Moderator przydziela daną klasę na PW i później sprawdza czy ktoś czegoś nie odwinął.

4. Tworząc nowy wątek staramy się nie powtarzać tego co już było i obumarło.

5. W dziale "My Osobiście" piszcie co chcecie. Jak nie ma jakiegoś osobnego forum w tym podziale to pisać do mnie a jak nie to tworzyć. To miejsce do poznania się wzajemnie.

6. Piszemy na temat. Nie będę tak bardzo tępić odskoczni bo każdemu się zdarza jednak prosiłabym uważać by umilić życie wszystkim.

7. Użytkownicy nieaktywni powinni mieć świadomość wydalenia z forum, więc każdy choć raz na tydzień powinien pisać.

8. Wszyscy, którzy mają jakiś pomysł na temat ulepszenia życia i samego forum powinni napisać na stronce a jak nie to na PW do mnie bądź moderów.

9. Będzie robiona lista Zwierzaków. Powtórki będą eliminowane i zmieniane.

10. Avatarem ma być Pokemon jaki wybraliśmy, inne pomysły proszę skonsultować ze mną. 

11. To taka premia pamiętajcie o myciu ząbków...



Dobra to chyba wszystko moje Pokemonki. W razie jakiś niedociągnięć weźcie zgłoście to z dobrego serducha.


Niech moc będzie z Wami.


Niech moc będzie z Wami.

Offline

 

#2 2011-07-18 21:42:11

 squirtle

Moderator

1616683
Skąd: Wolin
Zarejestrowany: 2011-07-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: CZYTAĆ!!!

Zgadzam się, Togepi <3


C - Czy wyglądam na zabójcę?
B - Tak. Zabijasz moja cierpliwość.

Offline

 

#3 2011-07-18 21:54:13

 Togepi

Admin

7145332
Zarejestrowany: 2011-07-18
Posty: 16
Punktów :   

Re: CZYTAĆ!!!

Ja myślę xD


Niech moc będzie z Wami.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.paint-online.pun.pl www.katsumi.pun.pl www.place.pun.pl www.grupateoretyczna.pun.pl www.antifapulawy.pun.pl